Balíček pro firmy

Balíček služeb ušitý na míru pro Vaši firemní prezentaci. Nezáleží, jestli máte stavební, strojírenskou firmu, jste lékař, právník, nebo zmrzlinář, kvalitní webová prezentace je v dnešní době prvním kontaktem s Vaší firmou, proto je důležité, aby byl co nejlepší. V rámci našeho balíčku Vám poskytneme nejdůležitější služby, které potřebujete pro kvalitní webovou prezentaci, aby splňovala nejnovější trendy. Samozřejmě jsme ale připraveni Vám splnit jakékoliv další přání.

Proč?

Dnešní doba je charakteristická mnohými technologickými inovacemi, které bezprostředně ovlivňují náš každodenní život. Není proto jistě překvapením, že mobilní telefon, notebook, webové stránky jsou nezbytnou součástí každého podnikání. Jak se ale postavit k nekonečnému přílivu technologických novinek? Přemýšlíte nad tím, jak je využít i pro svůj byznys, ale nevíte vlastně jak? Nebo jste se nad potenciálem online komunikace a sociálních sítí vůbec nezamýšleli? Jak tyto trendy můžou pomoci právě Vaší restauraci nalákat nové zákazníky nebo přinést novou užitečnou službu těm stávajícím?

V novém miléniu jsou na byznys kladeny mnohem vyšší nároky. Kvalitní přehledné webové stránky s profesionální grafikou jsou samozřejmostí. Lidé hledají stále více služeb pomocí internetu. Tyto tendence pak podporuje i významný nárůst chytrých telefonů a tabletů. Vždyť jen v roce 2012 se u nás prodalo 253 tisíc tabletů!Nemáte – li své webové stránky přizpůsobené pro zobrazovaní na chytrých telefonech a tabletech, jistojistě přicházíte o určité penzum možných zákazníků.

Jedinečná grafika

Vyberte si z mnoha předpřipravených řešení, které pak upravíme přesně podle Vašich požadavků, nebo pro Vás navrhneme úplně něco nového.

Restaurace_web Restaurace_web Restaurace_web
Restaurace_web Restaurace_web Restaurace_web
Restaurace_web Restaurace_web Restaurace_web

Upravte si co potřebujete

Připravíme pro Vás administrační rozhraní přesně dle Vašich požadavků tak, aby bylo co nejjednodušší na ovládání. Budete si moci editovat přesně to, co potřebujete. Připravili jsme pro Vás všechny základní moduly, které potřebujete pro chod Vaší prezentace.

Napojení na sociální sítě

Proč dávat velké peníze do drahé reklamy, když nejlepší reklamu pro Vás udělají Vaši spokojený zákazníci? Avšak musíte jim na to dát možnosti. Propojíme Vaše stránky s aplikacemi Facebook, Twitter, Google+, Foursquare atd.

facebook twitter google foursquare

Pro všechna zařízení

Za poslední roky významně nárostl počet chytrých telefonů a tabletů. Vždyť jen v roce 2013 se u nás prodalo 253 tisíc tabletů! A chytrý telefon používá již více než 70% uživatelů. To jsou již nemalá čísla,a proto se Vaše stránky musejí správně zobrazovat i na tabletech i mobilech. Uděláme pro Vás speciální stránky pro mobily, tak aby Váš potencionální zákazník mohl jednoduše najít nejdůležitější informace.

pc web
tablet web
mobil web

Servis a neustálý rozvoj

Realizací a spuštěním pro nás projekt nekončí. Poskytujeme nonstop servis a konzultace. Internet nikdy nespí a my také neusínáme na vavřínech. Proto se ve spolupráci s našimi klienty snažíme o neustále zlepšování a aktualizaci našich projektů. Pro naše klienty máme připravenou Klientskou zónu, kde mohou najít tipy, jak nejlépe spravovat a aktualizovat svůj web, jak získávat nové klienty, základy SEO atd. Taktéž pravidelně publikujeme články z oblasti novinek na internetu, aby naši klienti byli vždy napřed.


Vaše Volba

Vyberte si vhodný balíček pro Vás, který Vám nejvíce vyhovuje. Chcete jenom zmodernizovat web, připravit mobilní verzi, napojit na sociální sítě? Pak je pro Vás vhodný balíček Basic. Chcete navíc vytvořit kompletní grafiku, s logotypem, tiskovými materiály, napojit na online rezervační systém, dělat marketingové kampaně, atd.? Pak je pro Vás nejvhodnější balíček PROFI. Anebo si jednoduše sami vyberte přesně jen ty služby, o které máte zájem.

Balíček
START

  • kvalitní webové stránky šité na míru
  • profesionální grafika
  • optimalizace pro všechna zařízení (mobily, tablety)
  • vlastní jednoduchá úprava textů (nasazení na intuitivní CMS upravené na míru)
  • všechny potřebné moduly v ceně

Balíček
PROFI

  • balíček Start plus mnoho věcí navíc
  • příprava Corporate Identity - logotypu, tištěných materiálů, letáčků, vizitek
  • E-mail marketingový nástroj zabudovaný do CMS

Vlastní
balíček

  • jednoduše si vyberte přesně to, co potřebujete.

Zaujala vás naše nabídka?

Neváhejte se nás kdykoliv na cokoliv zeptat

Pošlete nezávaznou objednávku a my se vám obratem ozveme