Balíček pro restaurace

Tento balíček je vhodný pro všechny restauratéry, majitelé kaváren a klubů. Kvalitní webová prezentace je v dnešní době prvním kontaktem s Vaším podnikem, proto je důležité, aby byl co nejlepší. V rámci našeho balíčku Vám poskytneme nejdůležitější služby, které potřebujete pro kvalitní webovou prezentaci, která splňuje nejnovější trendy, samozřejmě jsme ale připraveni Vám splnit jakékoliv další přání





Proč?

Dnešní doba je charakteristická mnohými technologickými inovacemi, které bezprostředně ovlivňují náš každodenní život. Není proto jistě překvapením, že mobilní telefon, notebook, webové stránky jsou nezbytnou součástí každého podnikání. Jak se ale postavit k nekonečnému přílivu technologických novinek? Přemýšlíte nad tím, jak je využít i pro svůj byznys, ale nevíte vlastně jak? Nebo jste se nad potenciálem online komunikace a sociálních sítí vůbec nezamýšleli? Jak tyto trendy můžou pomoci právě Vaší restauraci nalákat nové zákazníky nebo přinést novou užitečnou službu těm stávajícím?

V novém miléniu jsou na restaurační byznys kladeny mnohem vyšší nároky. Kvalitní přehledné webové stránky s profesionální grafikou jsou samozřejmostí. Lidé si dnes stále častěji vybírají místo, kam se půjdou najíst na internetu. Tyto tendence pak podporuje i významný nárůst chytrých telefonů a tabletů. Vždyť jen v roce 2012 se u nás prodalo 253 tisíc tabletů! Moderní aplikace , online platby, online rezervace a jednoduché objednávky jsou přirozenou součástí servisu, který zákazníci od restaurací očekávají. Nemáte – li své webové stránky přizpůsobené pro zobrazovaní na chytrých telefonech a tabletech, jistojistě přicházíte o určité penzum možných zákazníků.

Mít svoji restauraci a profitabilně ji provozovat není žádná legrace. Lákavé menu, řízné pivo, příjemný interiér, šikovný kuchař, vstřícná a milá obsluha jsou jistě základními předpoklady pro úspěšnost podniku. Nicméně hosté se o Vás musí nejprve dozvědět. Jak to udělat? Obraťte se na nás.

Jedinečná grafika

Vyberte si z mnoha předpřipravených řešení, které pak upravíme přesně podle Vašich požadavků, nebo pro Vás navrhneme úplně něco nového.

Restaurace_web Restaurace_web Restaurace_web
Restaurace_web Restaurace_web Restaurace_web
Restaurace_web Restaurace_web Restaurace_web

Ať už potřebujete profesionálně nafotit Vaše jídla, nebo nafotit prostory Vaši restaurace, nebo připravit grafický návrh Vašeho jídelního lístku či snad navrhnout logo a letáčky, tak s tím vším Vám také umíme pomoci.


Upravte si, co potřebujete

Připravíme pro Vás administrační rozhraní přesně dle Vašich požadavků tak, aby bylo co nejjednodušší na ovládání. Budete si moci editovat přesně to, co potřebujete. Připravili jsme pro Vás všechny základní moduly, které potřebujete prochod Vaší restaurace:

Vyberte si, které moduly chcete, jak je chcete přizpůsobit. Jestli potřebujete něco speciálního, tak to pro Vás vytvoříme na míru.

Napojení na sociální sítě

Proč dávat velké peníze do drahé reklamy, když nejlepší reklamu pro Vás udělají Vaši spokojení zákazníci? Avšak musíte jim na to dát možnosti. Propojíme Vaše stránky s aplikacemi Facebook, Twitter, Google+, Foursquare atd.

facebook twitter google foursquare

Pro všechna zařízení

Za poslední roky významně vzrostl počet chytrých telefonů a tabletů. Vždyť jen v roce 2013 se u nás prodalo 253 tisíc tabletů! A chytrý telefon používá již více než 70% uživatelů. To jsou již nemalá čísla, a proto se Vaše stránky musejí správně zobrazovat i na tabletech i mobilech. Vytvoříme pro Vás speciální stránky pro mobily, tak aby Váš potencionální zákazník mohl jednoduše najít nejdůležitější informace.

pc web
tablet web
mobil web

Online rezervační systém

Nestačí mít jenom kvalitní webovou prezentaci, ale potřebujete hlavně zaplnit více míst. Náš online rezervační systém zvyšuje Vaše zisky tím, že pomáhá posadit více zákazníku do Vaší restaurace. Pomáhá udělat více rezervací a proměnit jednorázové zákazníky ve stálé hosty.



Více

Chytrá restaurace

Staňte se chytrou restaurací. Poskytujte Vašim zákazníkům co nejlepší služby, které jim nejvíce zpříjemní pobyt u Vás a získejte certifikát, popř. nálepky „Chytrá restaurace“, aby Vaši potencionální zákazníci věděli, že od Vás můžou čekat kvalitní „chytré“ služby.


Servis a neustálý rozvoj

Realizací a spuštěním pro nás projekt nekončí. Poskytujeme nonstop servis a konzultace. Internet nikdy nespí a my také neusínáme na vavřínech. Proto se ve spolupráci s našimi klienty snažíme o neustále zlepšování a aktualizaci našich projektů. Pro naše klienty máme připravenou Klientskou zónu, kde mohou najít tipy, jak nejlépe spravovat a aktualizovat svůj web, jak získávat nové klienty, základy SEO atd.. Taktéž pravidelně publikujeme články z oblasti novinek na internetu, aby naši klienti byli vždy napřed.


Vaše Volba

Vyberte si vhodný balíček pro Vás, který Vám nejvíce vyhovuje. Chcete jenom zmodernizovat web, připravit mobilní verzi, napojit na sociální sítě? Pak je pro Vás vhodný balíček Basic. Chcete navíc vytvořit kompletní grafiku, s logotypem, tiskovými materiály, napojit na online rezervační systém, dělat marketingové kampaně, atd.? Pak je pro Vás nejvhodnější balíček PROFI. Anebo si jednoduše sami vyberte přesně jen ty služby, o které máte zájem.

Balíček
START

  • kvalitní webové stránky šité na míru
  • profesionální grafika
  • optimalizace pro všechna zařízení (mobily, tablety)
  • vlastní jednoduchá úprava textů (nasazení na intuitivní CMS upravené na míru)
  • všechny potřebné moduly v ceně

Balíček
PROFI

  • balíček Start plus mnoho věcí navíc
  • příprava Corporate Identity - logotypu, tistěných materiálů, letáčků, vizitek
  • Stulhned - online rezervační systém zabudovaný do CMS
  • E-mail marketingový nástroj zabudovaný do CMS

Vlastní
balíček

  • jednoduše si vyberte přesně to, co potřebujete.

Zaujala vás naše nabídka?

Neváhejte se nás kdykoliv na cokoliv zeptat

Pošlete nezávaznou objednávku a my se vám obratem ozveme