O nás

Internet je fenoménem této doby. My jsme rádi jeho součástí a snažíme se svět internetu dělat lepším. Zabýváme se tvorbou webových stránek, mobilních aplikací, komplexních informačních systémů, návrhem a realizací online kampaní.

Naše služby nadosah

Pureideas není jenom nová softwarová společnost. Náš tým tvoří odborníci z různých oborů. Naším cílem je zajišťovat klientům originální kvalitně zpracovaná řešení za rozumnou cenu.

Náš tým se skládá z lidí, kteří milují svou práci a vše spojené s internetem. Ke kvalitě našich služeb přispívají i naše principy fungování, nový způsob spolupráce (agilní přístup), vlastní metodiky řízení, které jsou kombinací světoznámých metodik (PRINCE2, SCRUM) a našich mnohaletých zkušeností v online světě. Snažíme se vytvářet příjemnou pracovní atmosféru, aby byli spokojení jak naši zákazníci, tak i naši zaměstnanci.

Kromě vývoje pro naše zákazníky také vyvíjíme naše vlastní produkty a získané know-how následně sdílíme s našimi klienty. Vždy jsme otevření novým myšlenkám a výzvám a s radostí přijímáme nápady a návrhy našich klientů.

Zaujala vás naše nabídka?

Neváhejte se nás kdykoliv na cokoliv zeptat

Pošlete nezávaznou objednávku a my se vám obratem ozveme