StůlHned
online rezervační systém

StůlHned je moderní online rezervační systém, který umožňuje jednoduché a rychlé provedení rezervací a jejich následnou správu. Tím to ale nekončí, když už jednou získáte kontakt na Vašeho zákazníka, tak StůlHned Vám poskytuje i další nástroje, jak proměnit jednorázového hosta ve stálého.Proč?

Dnešní doba je charakteristická mnohými technologickými inovacemi, které bezprostředně ovlivňují náš každodenní život. Není proto jistě překvapením, že mobilní telefon, notebook, webové stránky jsou nezbytnou součástí každého podnikání. Jak se ale postavit k nekonečnému přílivu technologických novinek? Přemýšlíte nad tím, jak je využít i pro svůj byznys, ale nevíte vlastně jak? Nebo jste se nad potenciálem online komunikace a sociálních sítí vůbec nezamýšleli? Jak tyto trendy mohou pomoci právě Vaší restauraci nalákat nové zákazníky nebo přinést novou užitečnou službu těm stávajícím?

V novém miléniu jsou na restaurační byznys kladeny mnohem vyšší nároky. Kvalitní přehledné webové stránky s profesionální grafikou jsou samozřejmostí. Lidé si dnes stále častěji vybírají místo, kam se půjdou najíst na internetu. Tyto tendence pak podporuje i významný nárůst chytrých telefonů a tabletů. Vždyť jen v roce 2012 se u nás prodalo 253 tisíc tabletů! Moderní aplikace, online platby, online rezervace a jednoduché objednávky jsou přirozenou součástí servisu, který zákazníci od restaurací očekávají. Nemáte – li své webové stránky přizpůsobené pro zobrazovaní na chytrých telefonech a tabletech, tak jistojistě přicházíte o určité penzum možných zákazníků.

Mít svoji restauraci a profitabilně ji provozovat není žádná legrace. Lákavé menu, řízné pivo, příjemný interiér, šikovný kuchař, vstřícná a milá obsluha jsou jistě základními předpoklady pro úspěšnost podniku. Nicméně hosté se o vás musí nejprve dozvědět. Jak to udělat? Obraťte se na nás.

Co to je?

StůlHned zvyšuje Vaše zisky tím, že Vám pomáhá zaplnit více stolů ve Vaší restauraci.Hostům, ulehčuje udělat rezervaci a v neposlední řadě pomáhá proměnit jednorázové zákazníky ve stálé hosty.

Portál StůlHned.cz oslovuje potencionální zákazníky v momentě, kdy se rozhodují, kam se půjdou najíst, tím že jim zobrazí preferované restaurace, s daným počtem volných míst ve vybrané lokalitě..

Následně si zákazník může jednoduše udělat rychlou rezervaci bez čekání a díky dalším doplňkovým službám se Vám zákazník vrátí zpět. Po pár dnech ho můžete překvapit e-mailem s poděkováním za návštěvu a se speciální nabídkou pro další návštěvu.StůlHned:

Získá nové hosty

Získá nové hosty Zákazníkům pomocí aplikace zobrazí restaurace ve vybrané lokalitě s volným počtem míst v daném čase.

Nezdržuje zákazníka, ani personál

Přijímá a vyřizuje rezervace za Vás dle dostupné kapacity. Hosty jen usadíte.

Vše na jednom místě

Všechny rezervace na jednom místě, které muže kdokoliv sledovat odkudkoliv.

Informace nade všechno

Nový host? VIP nebo problémový klient? Má rád hovězí, nebo je vegetarián? Stulhned si pamatuje vše za vás.

Promění jednorázové hosty ve stále

Promění jednorázové hosty ve stále Jednoduše můžete s Vašimi hosty dále pracovat pomoci e-mail marketingového nástroje. Posílejte emaily automaticky nebo posílejte cílené emailové kampaně přesně zákazníkům, které chcete oslovit .


ukázka

Způsob jakým Vaši zákazníci milují dělat rezervace

Chyby při rezervacích, telefonáty, na které nikdo neodpovídá, nebo rezervační emaily,na které nikdo neodepisuje. Vynecháním telefonu z Vašeho rezervačního procesueliminujete zmeškané hovory a nezodpovězené e-maily. A mezitím Váš personál může kdykoliv a odkudkoliv přistupovat k informacím, nejen o rezervacích,a tak mile překvapit Vaše hosty.

Se StůlHned online rezervačním systémem si zákazník může udělat rezervaci rychle a jednoduše, bez jakéhokoliv zbytečného čekání z mobilu, přes webové stránky, nebo jednoduše přes Vaši facebookovskou stránku. Už žádní ztracení zákazníci!

Mobily

Jenom 4 z 10 zákazníků dokončí jejich rezervaci,
pokud musejí dlouho čekat, nebo jsou odkázáni na záznamník.

Mobily

Téměř třetina rezervací se realizuje mezi 6 hodinou večer a 10 hodinou ranní.

Mobily

Více jak polovina zákazníků využívá tablet nebo mobil při hledání restaurace.


ukázka

Jednoduchý a efektivní email marketing

StůlHned umožňuje rozesílat profesionálně zpracovanée-maily,přičemž využívá klíčové informace o Vašich hostech tak, aby každý zákazník dostal jenom takové informace, které ho zajímají, a nepovažoval e-maily od Vás za spam. Můžete dát hostům, kteří k Vám přišli poprvé, důvod se vrátit znovu, např. zasláním děkovného emailu a slevy pro příští návštěvu, nebo informovat milovníky steaků o speciálním menu či poslat Vašim stálým hostům dárek k narozeninám.


Využijte Vaše vědomosti

Každá restaurace je jedinečná. Proto se na začátku StůlHned nastaví přesně dle Vašich potřeb a pokud se v budoucnu něco změní, tak to znovu přenastavíme. Náš restaurační software pomáhá balancovat poměr zákazníků s rezervací a bez rezervace, pomáhá personálu kombinovat stoly, aby usadili pohodlně co nejvíce hostů, zlepšuje spolupráci mezi barmany a kuchyní, atd. S nástroji na měření výkonu můžete zopakovat Vaši perfektní směnu častěji.


Každý host je VIP

Nikdy si nechcete poplést pravidelného hosta s novým. StůlHned pomáhá Vašemu personálu se sbíráním užitečných informací o každém hostovi: oblíbení víno, oblíbený stůl, alergie na určité potraviny, atd. Se StůlHned jste připraveni přivítat každého hosta a vytvořit pro něj nezapomenutelný zážitek.


Vaše volba

Vyberte si variantu, která Vám momentálne nejvíce vyhovuje. Chcete jenom vyzkoušet, jestli jsou online rezervace pro Vaši restauraci to pravé ořechové? Pak je pro Vás ideální varianta Starter.
Víte už, že online rezervace nejsou již pouze hudbou budoucnosti, ale užitečnou službou? Pak si vyberte variantu Klasik, která Vám poskytuje vše potřebné.
Chcete ještě něco navíc? Varianta Profi Vám umožňuje profesionálně připravit e-mailové kampaně, vyhodnocovat je, sledovat statistiky, a tak optimalizovat chod Vaší restaurace.

StarterKlasikProfi
Rezervace za měsíc
40
Rezervace za měsíc
300
Rezervace za měsíc
neomezeně
Počet zákazníků
100
Počet zákazníků
neomezeně
Počet zákazníků
neomezeně
Tvorba půdorysů se stoly
ne
Tvorba půdorysů se stoly
ano
Tvorba půdorysů se stoly
ano
Plná administrace
ano
Plná administrace
ano
Plná administrace
ano
Grafické přizpůsobení Vašemu webu
ne
Grafické přizpůsobení Vašemu webu
ano
Grafické přizpůsobení Vašemu webu
ano
Úpravy na míru
ne
Úpravy na míru
ano
Úpravy na míru
ano
Automatické e-mailové notifikace
ano
Automatické e-mailové notifikace
ano
Automatické e-mailové notifikace
ano
Emailové kampaně
ne
Emailové kampaně
ne
Emailové kampaně
ano
Pokročilá správa zákazníku
ne
Pokročilá správa zákazníku
ne
Pokročilá správa zákazníku
ano
Základní statistiky
ano
Základní statistiky
ano
Základní statistiky
ano
Rozšířené statistiky
ne
Rozšířené statistiky
ne
Rozšířené statistiky
ano
Jednorázový instalační poplatek
800 Kč
Jednorázový instalační poplatek
5000 Kč
Jednorázový instalační poplatek
5000 Kč
Provozní poplatek (za 1 měsíc)
ZDARMA
Provozní poplatek (za 1 měsíc)
400 Kč
Provozní poplatek (za 1 měsíc)
700 Kč

Potřebujete komplexní rezervační systém, např. nemáte jen restauraci, ale i bowling, nebo něco podobého, kde rezervace fungují jinak? Vytvoříme pro Vás vlastní řešení šité přímo na míru.

Prvních 100 restaurací, které si objednají
StůlHned - online rezervační systém do konce

února 2014, získají variantu Klasik na první půl rok zdarma
a instalační poplatek s kompletním přizpůsobením jen za
3 000 Kč.

Zbývá 86 restaurací.

Zaujala vás naše nabídka?

Neváhejte se nás kdykoliv na cokoliv zeptat

Pošlete nezávaznou objednávku a my se vám obratem ozveme